Tel. 08 - 410 157 80
info@bebo.nu

Välkommen till B. Bodin Bygg & Byggledning AB

Vi kan ta hand om allt!

Byggföretag i Stockholm – Kontakta oss

Bengt Bodin
VD
08-410 157 81/0708-778 252
bengt@bebo.nu
Fredrik Lindh
Produktionchef
08-410 157 82/0708-778 200
fredrik@bebo.nu
Jonas Bodin
Projektledare
08-410 157 86/0708-778 466
jonas@bebo.nu
Kim Tofvesson
Projketledare
08-410 157 89/0708-778 269
kim@bebo.nu
Anna Hermander
Ekonomi
08-410 157 87/0705-550 699
anna@bebo.nu 

Steffie Pedin
Kontorschef
08-410 157 85/0708-778 487
steffie@bebo.nu

Tobbe Ericsson
Arbetsledare
08-410 157 83/0708-778 311
tobbe@bebo.nu

Peter Johansson
Arbetsledare
070-558 16 65
peter@bebo.nu

Kristofer Westergren
Platschef
08-410 157 84/070-558 16 65
Kristofer@bebo.nu

Robin Sundell
Platschef
08-410 157 88/0708-772 268
steffie@bebo.nu

Johan Koffert
Platschef
08-410 157 83/0708-778 028
johan@bebo.nu
 

 

Kontakta oss genom formuläret nedan:

  • Namn:
  • Adress:
  • Postnummer & ort:
  • Telefon:
  • E-post:
  • Meddelande:

Kontaktuppgifter

B Bodin Bygg & Byggledning AB
Box 90281
120 24 Stockholm

Besöksadress:
Ostmästargränd 6, plan 3
Årsta


 
Växel: 08 410 157 80
 
info@bebo.nu

Faktureringsadress:
B Bodin Bygg & Byggledning AB
Fack 6001
FE300
751 75